11 Şubat 2014 Salı

SİZ GÖRMEYELİ ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ HAYDİ BAKALIM SİL BAŞTAN :)


TA TA TA TAAAAMMMMM  İŞTE KARŞINIZDA BİR ZAMANLARIN UMUTSUZ VAKASI ŞİMDİLERİN TAZE ANNE ADAYI ESROSCH:)

SİZ O ATARLI GİDERLİ Fİ TARİHLİ YAZILARI OKURKEN BEN HAYATIMIN ERKEĞİNİ BULDUM 10 AY İÇİNDE EVLENDİM VE AN İTİBARİYLE TAM TAMINA 8 AYLIK EVLİ 9 HAFTALIK DA HAMİLEYİM :)))

EVET ARKADAŞ BENDE HERŞEY HIZLANDIRILMIŞ EKO PAKET PROGRAMI ŞEKLİNDE... BAZI ŞEYLERE GEÇ KALMANIN HAZZINI ARAP ATI GİBİ SONRADAN AÇILARAK YAŞADIM :)

VALLA O ESKİ YAZDIKLARIMDA NEREDEYSE HER TESPİTİM DOĞRUYMUŞ DİYEBİLİRİM. ZİRA ERKEĞİN "ADAM" OLANINA DENK GELDİĞİNDE NE KORKULARIN KALIYORMUŞ NE TASALARIN. HATTA ÖYLE Kİ "BEN EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM YALNIZ!" ŞEKLİNDE BAŞLAYAN TANIŞMA CÜMLESİ YERİNİ NİKAH MASASINA BIRAKIYORMUŞ:)

O KONULARIN HEPSİNE AYRI KONU BAŞLIKLARI İLE TEK TEK DEĞİNECEĞİM AMA ASIL ÖNEMLİSİ 9 HAFTALIK ÇOK MİNNAK OLAN BEBİŞİM...

BEN Kİİİİİİ DİYE BAŞLAYAN TÜM CÜMLELERİ ŞİMDİDEN YEDİRDİ BANA İTİNAYLA:)

BU BLOG BENİMLE BERABER ŞEKİL DEĞİŞTİRDİ VE ARTIK YENİ EVLİ MÜSTAKBEL ANNE RUH HALİ REHBERİ OLARAK YOLA ÇIKTI... UMARIM AMATÖR ANNENİN BEBEK BAKIM REHBERİ KISMINA DA GEÇMEK NASİP OLUR... TABİ BUARALAR BENİM PROGRAMIMI MİNNAK BELİRLİYOR, O İSTERSE MİDEMDE TUFANLAR ESTİREN BULANTILAR YARATIYOR, İSTERSE HEMEN AĞLATIYOR, BAZEN ENERJİ PATLAMASI YAŞATIYOR AMA HEP UYKULU OLMAMI SAĞLIYOR...
 O YÜZDEN ÇOK İDDİALI OLUP HER GÜNÜMÜ YAZAMAYACAĞIM :) AMA OLUR YA ESERSE GÜNDE BİRKAÇ YAYIN BİLE YAZABİLİRİM BELLİ Mİ OLUR... UMARIM SİZLER DE PAYLAŞIMIMDAN MEMNUN OLUR KEYİFLE BOL BOL OKURSUNUZ :))

SEVGİLER

ESROSCH

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder